Rok założenia 1986

Zapraszamy do naszego punktu handlowego:

Długa 9A
58-309 Wałbrzych
tel. 074 840 05 28


Dlaczego warto?


 

W produkcji mebli kuchennych proponujemy następujące rozwiązania:

Fronty z płyty laminowanej - atrakcyjne cenowo, występujące w każdym wymiarze i dużej ofercie kolorystycznej. Są produktem wykonanym na bazie płyty wiórowej pokrytej dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi. Proces laminowania polega na zaprasowaniu filmu dekoracyjnego na płytę, przy jednoczesnym nadaniu struktury. Oferujemy również fronty z płyty laminowanej okute ramką aluminiową.

Fronty z płyty MDF - najpopularniejszy materiał, posiadający dużą rozpiętość wzorów, frezów oraz kolorów. Jest to produkt drewnopochodny, powstały w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków łączących i utwardzających, w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury.

Fronty lakierowane - fronty pokryte lakierem, występujące w olbrzymiej gamie kolorystycznej (np. RAL, ICA). Do wyboru połysk, mat lub półmat oraz np. efekt perły. Cechują się gładką powierzchnią pozwalającą na łatwe utrzymanie czystości.

Fronty akrylowe - fronty pokryte lakierami akrylowymi kryjącymi. Dzięki zastosowaniu akrylu powierzchnia frontu osiąga połysk przekraczający wartość 80 Glossów. Powierzchnia frontu jest odporna na działanie promieniowania UV, a kolorystyka jest w pełni powtarzalna.

Fronty drewniane - wykonane są z różnych gatunków drewna, materiał szlachetny. Drewno ma wyraźny rysunek słojów i szeroką gamę naturalnych barw. To co w innych warunkach uznane jest za wadę, tutaj jest efektem naturalnych właściwości drewna. Kuchnie z frontami drewnianymi są niepowtarzalne.

Fronty fornirowane - bazę frontu stanowi płyta mdf lub wiórowa pokryta okleiną naturalną lub modyfikowaną. Alternatywa dla droższych frontów drewnianych. Doskonały efekt w przypadku zastosowania gatunków egzotycznych typu: zebrano, wenge, heban.

Fronty w ramce aluminiowej wypełnione różnego rodzaju szkłem - do wyboru klientów pozostaje barwa wypełnienia. W połączeniu z oświetleniem wewnętrznym fronty tworzą bardzo ciekawy efekt.

Zapraszamy do naszego salonu ekspozycyjnego przy ul. Długiej w Wałbrzychu, gdzie będziemy mogli zaproponować Państwu ciekawe kompozycje oraz aranżacje kuchene przy zastosowaniu frontów przedstawionych poniżej producentów.

www.kronopol.pl <- płyty laminowane

www.kronopol.pl aranżacja <- aranżator ukazujący płyty laminowane w dużym formacie i różnym układzie

www.magura.pl <- fronty mdf, folie mat lub połysk, fronty lakierowane

www.brwmielec.pl <- fronty mdf, folie mat lub połysk

www.stolzen.com.pl <- fronty drewniane

www.drewpol.pl <- fronty drewniane

Dołożmy wszelkich starań aby w pełni zaspokoić Państwa oczekiwania.


Powrót do kategorii kuchnie

 

Meble AD Wszelkie prawa zastrzeżone                © 2008 3w edit